Nowoczesne aparaty słuchowe spełnią wszystkie oczekiwania ich użytkowników. Producenci w celu ułatwienia życia codziennego (zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom) opracowują zaawansowane technologie, które wykorzystują przy produkcji swoich urządzeń. Szukasz nowoczesnego aparatu słuchowego? Zapytaj protetyka o dostępność zaprezentowane poniżej modele.

Aparaty Phonak Audéo Marvel

Największy atut aparatu Phonak Audéo Marvel to wyraźny, bogaty dźwięk. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwala na to, by aparaty Phonak łączyły się bezpośrednio ze smartfonami, działając tak jak słuchawki bezprzewodowe. Jest to ogromne udogodnienie pozwalające na słuchanie ulubionej muzyki oraz prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności używania rąk. Aparaty te możemy łączyć także z innymi urządzeniami elektrycznymi codziennego użytku, a dzięki Phonak TV Connector mamy dodatkową możliwość transmisji strumieniowej programów telewizyjnych poprzez połączenie się z telewizorem.

Zastosowanie nowoczesnej technologii jest widoczne również w podłączeniu aparatu Marvel do aplikacji mobilnej, którą możemy zainstalować na naszym smartfonie. Pozwoli nam to na dostosowanie aparatu do indywidualnych potrzeb a także na odpowiednią regulację urządzenia za pomocą funkcji Remote Control. Dodatkowy plus aparatów Phonak Audéo Marvel to technologia wielokrotnego ładowania pozwalająca na cały dzień korzystania z urządzenia nawet po kilku godzinach podpięcia urządzenia do sieci. Zastosowany w urządzeniu akumulator będzie wydajny nawet przez 6 lat!

Aparaty Signia Styletto

Twórcy aparatów Signia Styletto podkreślają ich technologiczne zaawansowanie, dzięki któremu – oprócz doskonałej jakości dźwięku – urządzenia te są smukłe, bardzo stylowe i niezwykle dyskretne. Elegancja oraz design to aspekty, na które producenci aparatów słuchowych zwracają coraz większą uwagę. Podczas produkcji aparatów Styletto wykorzystano nowoczesną technologię wprowadzającą funkcję przetwarzania własnego głosu użytkownika. Urządzenie potrafi sprawić, że podczas rozmowy nasz głos nie będzie zagłuszał głosów innych, a poza tym będzie brzmiał bardzo naturalnie.

Również i w tym urządzeniu nie brak nowinek technicznych. Aplikacja mobilna pozwala użytkownikom tego aparatu na samodzielną zmianę ustawień parametrów urządzenia. Możemy to uczynić również za pomocą poręcznego pilota. Jedno ładowanie aparatów Styletto zapewnia najwyższą jakość dźwięków przez cały dzień użytkowania – nawet do 20 godzin. Dodatkowy atut tych aparatów to przenośna, bezprzewodowa ładowarka pozwalająca na 3 pełne uzupełnienia baterii produktu bez konieczności podłączania się do gniazdka.

Nowoczesne aparaty słuchowe dążą do coraz większej miniaturyzacji i wielofunkcyjności, znanej choćby ze smartfonów. Urządzenia te umożliwiają bezprzewodowe łączenie się z innymi urządzeniami elektronicznymi. Innowacyjna technologia sprawia, że coraz częściej użytkownik może samodzielnie dostosować parametry urządzenia do własnych potrzeb, korzystając z aplikacji na smartfonie.