Po pierwsze: wyszukiwarka internetowa

To oczywiście dla wszystkich jasne – wpisując odpowiednie frazy związane z poszukiwaniem kliniki w danym mieście znajdziesz wiele wyników wyszukiwania. Warto przejrzeć największą ich ilość i porównać sobie ze swoimi kryteriami. Mogą to być przykładowo: profesjonalizm lekarza, bogactwo oferty zabiegowej, atrakcyjna cena, promocje na zabieg, który planujesz wykonać.

Po drugie: dobry lekarz

Warto sprawdzać na stronach internetowych zamieszczone opisy o lekarzach, wszelkiego rodzaju dyplomy, certyfikaty, które świadczą o poszerzaniu wiedzy na szkoleniach, kongresach. Można kierować się także opiniami, które wpisują inni użytkownicy danej strony. Wybór lekarza to najbardziej istotny aspekt.

Po trzecie: cena

Ten aspekt to indywidualna sprawa – zadecyduj, ile jesteś w stanie przeznaczyć na leczenie zębów, sprawdź też aktualne promocje i dostępne pakiety przygotowane w poszczególnych gabinetach.

Czym się jeszcze kierować?

Sprawdź artykuły, które lekarz publikuje w sieci, na swoim blogu, na portalach branżowych, odpowiada na pytania forumowiczów. Może też mieć na swoim koncie książkę, występy eksperckie w programach telewizyjnych poświęconych stomatologii lub telewizji śniadaniowej. Warto także poprosić rodzinę i znajomych o polecenie sprawdzonego specjalisty.

Zdjęcia i teksty na stronie WWW

Kliniki i gabinety stomatologiczne często zamieszczają na swoich stronach zdjęcia wykonanych przez siebie prac, czyli w tym przypadku uśmiechów zadowolonych pacjentów, efektów, jakie uzyskali, lecząc daną osobę. Na stronie znajdziesz również wiele ważnych informacji na temat stosowanych metod leczenia, sprzętu i technologii. Pamiętaj, że oferty klinik stomatologicznych są bardzo zróżnicowane – nie każdy specjalista wykonuje implanty, protezy czy aparaty ortodontyczne.

Inspirowane: Bianco.eu.com – korony cyfrowe Warszawa