Prowadzisz salon kosmetyczny i chcesz przyciągnąć do siebie nowych klientów? Wykorzystaj w pełni swój potencjał – aby Twój gabinet mógł się prawidłowo rozwijać i dobrze prosperować, zadbaj o to, aby zabiegi były jak najbardziej innowacyjne. Ampułki Infini N 135 HA bez dwóch zdań powinny znaleźć się w każdym profesjonalnym, nowoczesnym gabinecie.

Ampułki Infini N 135 HA – co je wyróżnia?

Infini N 135 HA to preparat, który powstał na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz kompleksów licznych aminokwasów, witamin, koenzymów i minerałów. Poszczególne substancje, które znalazły się w składzie ampułek, charakteryzują się silnym działaniem przeciwstarzeniowym. Klientki po zabiegu wykonanym z pomocą proponowanych ampułek, będą znacznie dłużej cieszyć się młodą, świeżą, gładką, nieskazitelną skórą, o nienagannej jędrności i napięciu. Co więcej, ampułki Infini nie tylko kompleksowo zapobiegają, ale także redukują powstałe już zmarszczki.

Na co jeszcze powinno się zwrócić uwagę? Ponieważ w produkcie znajduje się nadzwyczaj wysoka dawka kwasu hialuronowego, preparat skutecznie nawilża i regeneruje skórę. Gładka, rozjaśniona skóra to marzenie wielu kobiet (chociaż nie tylko!), a ampułki Infini N 135 HA są odpowiedzią na ich pragnienia i potrzeby.

Działanie – do jakich zabiegów wykorzystasz ampułki Infini 135 HA?

Wyjątkowy produkt spełnia wymagania wielu kobiet i mężczyzn. Z powodzeniem sprawdzi się w zabiegach, które mają zapobiegać starzeniu się i redukować jego oznaki (o czym wspomnieliśmy już nieco powyżej). A może w Twojej ofercie brakuje zabiegów, które na celu mają rewitalizację cery? Jeśli tak, najwyższa pora to zmienić. Ampułki będą w tej kwestii nieocenioną pomocą. Również posiadaczki cery trądzikowej, skłonnej do wyprysków docenią usługi, w których zastosujesz preparat – z powodzeniem redukuje on wszelkie, drobne i większe, niedoskonałości.

Elastyczna, jędrna skóra bez zmarszczek – kobiety, które umawiają się na wizytę do kosmetologa, oczekują takiego efektu. Ampułki mają działanie anti-aging, dlatego możesz mieć pewność, że jakość Twoich zabiegów nie rozminie się z potrzebami, oczekiwaniami klientów.

Ampułki dają również możliwość dogłębnego nawilżenia cery. Przesuszona, spięta skóra, brak komfortu, łuszczący się naskórek – pozwól zapomnieć o nich raz na zawsze swoim klientom za pomocą profesjonalnych usług. Produkt może być wykorzystany także w zabiegach o charakterze odżywczym.

Warto zaznaczyć, że preparat należy stosować podskórnie. Rekomendowany rozmiar igły to 30Gx4mm. Aby w pełni wykorzystać wartości kosmetyku, powinno się go aplikować techniką wielopunktową, małych depozytów.

Luksusowy koktajl zabiegowy. Co sprawia, że warto?

Ampułki Infini, jak wykazaliśmy powyżej, sprawdzą się przy wielu zabiegach. Ich działanie jest bardzo korzystne, a cena – atrakcyjna. Warto wyposażyć swój salon w niezawodne, wysokiej jakości narzędzia, które niewątpliwie podniosą jakość świadczonych przez Ciebie usług. Główne zalety to przede wszystkim:

  • Nowe możliwości. Rozwijaj się, świadcz nowe usługi, przyciągaj do siebie kolejnych klientów i w pełni wykorzystaj swoje nabyte przez lata pracy doświadczenie, wiedzę, kunszt oraz umiejętności.
  • Nowi klienci. Jeśli w Twojej ofercie nic się nie zmienia od dłuższego czasu, możliwe że trudno Ci wzbudzić zainteresowanie swoim salonem. Zakup ampułek będzie dobrym krokiem w stronę rozszerzenia oferty.
  • Atrakcyjna, konkurencyjna cena. Ampułki, względem innych tego typu preparatów, wypadają szczególnie korzystnie.

Podsumowanie

Preparat Infini to świetne rozwiązanie dla Twojego gabinetu. Poszerzając ofertę swoich usług, możesz pozyskać nowych klientów. Skuteczność działania preparatu sprawi, że chętnie zapiszą się na kolejne zabiegi.

źródło: Hafillers.com – Preparaty do zabiegów kosmetologii estetycznej